Patriotyzm

flaga 2

Patriotyzm jest pięknym i czystym uczuciem, które żywi się do kraju urodzenia i wychowania. Pozostaje fakt, że Unia Europejska jest przeciwna temu szlachetnemu uczuciu , gdyż zaburza porządek Euro Socjalistów . Unia tak jak kiedyś Związek Radziecki dążył do stworzenia homosowietikus, tak dzisiaj pokazuje w swych działaniach tendencje do stworzenia homoeuropeis czyli kreatury pozbawionej korzeni i tożsamości narodowej sterowanej centralnie. Przecież my to pamiętamy.

Pocieszające jest to, że coraz więcej młodych ludzi zaczyna interesować się historią własnego narodu. Coraz więcej młodych ludzi zaczyna brać aktywny udział w polityce. Fala krytyki pod ich adresem wywołana przez obcą agenturę w Polsce jest ogromna.

Jedno jest pewne czym więcej krzyczą tym bardziej pokazują strach przed rosnącym młodym i świadomym pokoleniem Polaków. Płyną ogromne pieniądze z zachodu . Często bardzo dziwnymi kanałami, by zdusić te czyste patriotyczne uczucia. Dzisiejszy pełzający socjalizm europejski nie toleruje patriotyzmu czy świadomości narodowej. To jest wbrew Międzynarodówce Socjalistycznej a tak przecież nie można.

Jesteśmy na cenzurowanym . Obmyślają różne sankcje dla Polski. Grożą !. Zdrajcy Polski i agenci żądają sankcji dla Polski. Co gorsze są to obywatele Rzeczypospolitej. To wszystko dzieje się tylko dlatego, że chcemy zachować naszą tożsamość narodową. Nasza Ojczyzna dzisiaj wymaga od nas jedności i wspólnej pracy. Nadszedł czas byśmy zadecydowali w imię historii narodu o kierunku w którym pójdzie Polska i Polacy.

Patriotyzm to podtrzymywanie polskich tradycji, to pogłębianie historii specjalnie tej nieuczonej w szkołach a przekazywanej nieformalnie w rodzinie. Patriotyzm to jest nasze wspólne wewnętrzne bogactwo. Patriotyzm łączy wszystkich Polaków w jedną wielką rodzinę.

Naród bez tożsamości nie jest narodem.